Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
Peewee B3 Liscombe
|
Kirkwood 12U - B3-2
|
7:30 AM |
8:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam A1-2 Davie
|
Chesterfield 14U - A1
|
8:10 AM |
9:10 AM |
MUHC Hartwig-Kaiman Rink
|
8UMa Blue-1 Dietz, 8UMi Blue11 Fischer
|
Chesterfield Falcons
|
8:20 AM |
9:20 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt C1-1 Cole
|
Dells Tournament
|
8:30 AM |
9:30 AM |
Wisconsin Dells
|
Bantam B1-1 Winkler
|
Lincoln Stars
|
8:30 AM |
9:30 AM |
ImOn Ice
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Tier 1 Final
|
9:00 AM |
10:00 AM |
Compton Family Ice Arena
|
Peewee B1-1 Potocki
|
RMS Marquette
|
9:15 AM |
10:15 AM |
Baraboo Youth Hockey
|
8UMa Blue-2 VanDeman, 8UMi Blue10 Merkel
|
Rockets
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
Rockets
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Webster Ice Arena
|
8UMa Red-1 Devine
|
Rockets
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Webster Ice Arena
|
Bantam B2-1 Everett
|
Mason City Mohawks
|
10:15 AM |
11:15 AM |
ImOn Ice
|
8UMa Blue-3 Rowe, 8UMi Blue-9 Schneider
|
Ice Hawks
|
10:40 AM |
11:40 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
Rockets 10U - B2 Hellwig
|
10:55 AM |
11:55 AM |
Creve Coeur
|
Squirt B3-1 Luetkemeyer
|
Kirkwood Stars
|
11:00 AM |
12:00 PM |
McKendree Metro Rec Plex
|
16U A-Westhoff
|
Rockets 16U - A1
|
11:15 AM |
12:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
16U A-Westhoff
|
Rockets 16U-A1
|
11:15 AM |
12:45 PM |
St. Peters Rec-Plex South
|
8UMi White-6 McGowen
|
Meramec Sharks
|
11:35 AM |
12:35 PM |
Meramec Sharks
|
Squirt A2-1 McFarland
|
Twin Bridges 10U - A2
|
11:45 AM |
12:45 PM |
East Alton
|
8UMa Blue-4 Boschert, 8UMi Blue-8 Donaldson
|
Lady Cyclones
|
11:50 AM |
12:50 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Peewee A3 Wisdom
|
Chesterfield 12U - A3
|
1:00 PM |
2:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
6U-Ladd, 6U1-Blackwood, 6U1-Ketsenburg
|
St. Louis Rockets
|
2:15 PM |
3:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B1-1 Potocki
|
Woodbury Predators
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Lake Delton Ice arena
|
8UMi Blue-5 Pfaender, 8UMi Blue-7 Fankhouser
|
Affton/ Ice Hawks
|
3:10 PM |
4:10 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
6U-Hopfer, 6U1-Bruce, 6U1-Hensley
|
Affton Americans
|
3:30 PM |
4:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B1-2 Cafazza
|
Rockets*
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Twin Bridges Lightning
|
4:45 PM |
5:45 PM |
R.P. Lumber Center
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Twin Bridges 10U - B2
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RP Lumber
|
6U-Grossius, 6U-Malawy, 6U1-Cleinmark
|
Affton Americans
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
Kirkwood C2
|
4:45 PM |
5:45 PM |
Queeny Park Rink
|
Peewee C1-2 Phillips
|
Kirkwood 12U - C1
|
5:15 PM |
6:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt A1 Kulp
|
Chesterfield 10U - A1
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
6U-Girard, 6U-Kuntemeier, 6U-Waltz
|
So. Illinois Ice Hawks
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B2 Sommerich
|
Affton 12U - B2
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam B1-3 Meyer
|
Chesterfield 14U - B1
|
8:00 PM |
9:00 PM |
MUHC Shanahan Rink
|
Teams |
From |
To |
Location |
10U Rec C1-2 Diefenbach, 10U Rec C3-2
|
7:30 AM |
8:30 AM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
2010 Sting
|
8:00 AM |
9:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A3-2 Maschmidt
|
8:00 AM |
9:30 AM |
Mills
|
Super 8 White 1, Super 8 White 2
|
8:45 AM |
9:45 AM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
8UMa Red-2 Hoorman, 8UMi White-5 Linder
|
8:45 AM |
9:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2009 Sting
|
9:40 AM |
11:20 AM |
Mills
|
10U Rec C3-1 Brown, Squirt A2-2 Michael
|
10:00 AM |
11:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
11:00 AM |
12:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
2011 Sting
|
11:30 AM |
1:00 PM |
Mills
|
Squirt A3 Cacioppo
|
12:10 PM |
1:10 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam B1-2 Angelo
|
12:15 PM |
1:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
2008 Sting
|
1:10 PM |
2:50 PM |
Mills
|
Squirt B1 Heller
|
1:20 PM |
2:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
U15 Sting
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt B3-2 Pieber
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt C2-1 Ballard
|
3:40 PM |
4:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
6U1-Getz, 6U1-Zboray
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee C3 Mallett
|
4:50 PM |
5:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMi White-7 Wisdom, 8UMi White-8 Fields, 8UMi Blue-6 Frazzetta
|
7:15 PM |
8:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
7:40 PM |
8:40 PM |
Mills
|
Peewee C1-1 Saffer
|
8:20 PM |
9:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|